O nas

Elight Kosmetologia Estetyczna to zespół profesjonalistów, ludzi z pasją,
którzy ciągle pogłębiają swoją wiedzę i umiejętności, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Nasz gabinet znajduje się w lewobrzeżnej dzielnicy Torunia - Stawki.

Gabinet prowadzony jest przez mgr kosmetologii, absolwentkę Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy, Marie Engman Aesthetic Academy i Broadway Beauty College - która w swojej pracy wykorzystuje najnowsze osiągnięcia z zakresu kosmetologii.

Jesteśmy licencjonowanym gabinetem producenta polskich laserów i urządzeń kosmetologicznych firmy LASER HI-TECH.

W gabinecie posiadamy polskie silne i wszechstronne lasery medyczne z innowacyjnym systemem VPL, SHR, falami radiowymi RF THERMOCOOL, FRAKCYJNĄ RADIOFREKWENCJĘ MIKROIGŁOWĄ i laser ND:Yag Q-switch, Nd:Yag Long Pulse, PLAZMĘ SKIN ORAZ KRIOLIPOLIZĘ i inne.

Wszystkie używane przez nas urządzenia posiadają certyfikat medyczny w klasie bezpieczeństwa "3B".

Stosujemy profesjonalne dermokosmetyki firmy Rhonda Allison oraz Yonelle, które pomagają zapewnić spektakularne i wyraźne efekty zabiegów.

Poznaj nasz personel

mgr kosmetologii Agnieszka Soroczynska

Właściciel elight Kosmetologia Estetyczna

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu i Collegium Medicum w Bydgoszczy. Autorka wielu artykułów branżowych oraz prelegent ogólnopolskich konferencji naukowych. Wieloletni praktyk, trener nowoczesnych technologii wykorzystywanych w Kosmetologii i Medycynie Estetycznej w kraju i za granicą. Odkrywanie nowych technologii oraz dzielenie się wiedzą w tym zakresie wykonuje z pasją.

mgr Julia Tomaszewska

Z wykształcenia jestem magistrem kosmetologii, tytuł uzyskałam studiując na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Prywatnie jestem żoną i mamą małej Mai. Jako kosmetolog pracuję od 7 lat, przez ten czas ukończyłam liczne kursy umożliwiające wykonywanie poszczególnych zabiegów. Specjalizuję się w wykonywaniu zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej, takich jak: mezoterapia igłowa, zabiegi laserowe (zamykanie naczyń, usuwanie przebarwień, tatuaży i inne), zabiegi z użyciem ultradźwięków, czy fali radiowej takich jak radiofrekwencja mikroigłowa. Jestem managerem elight Kosmetologia Estetyczna, w sprawie wszelkich zapytań zapraszam do kontaktu.

mgr Agnieszka Mikołajczyk

Z wykształcenia jestem pedagogiem, kosmetologiem oraz masażystką, a prywatnie szczęśliwą mamą trzech dziewczynek. Swoją przygodę z kosmetologią zaczęłam pracując w tajskim SPA w Londynie wykonując masaże oraz zabiegi pielęgnacyjne. Z zamiłowania cały czas poszerzam swoje kompetencje o liczne szkolenia specjalistyczne takie jak wypełnianie kwasem hialuronowym, czy mezoterapia igłowa. Praca w elight Kosmetologia Estetyczna daje mi dużą satysfakcję i chętnie dzielę się swoją pozytywną energią z klientami.

mgr Elina Levandovska

Z wykształcenia jestem marketingowcem i kosmetologiem, realizuję się jako linergistka i tatuażystka, a prywatnie szczęśliwa mama. Doświadczenie zdobywałam prowadząc własny gabinet na Ukrainie. Moja praca jest dla mnie pasją, a możliwość poprawy urody moich klientek i klientów daje mi ogromną satysfakcję. Indywidualnie dobieram metody wykonywania makijaży permanentnych. Moi klienci mogą liczyć na profesjonalną poradę dotyczącą kształtu oraz proponowanego przeze mnie koloru pigmentacji. Moją nową pasją jest wykonywanie tatuaży. W gabinecie specjalizuję się również w korektach nieudanych już makijaży permanentnych.

Nasze zabiegi to połączenie profesjonalizmu, najnowocześniejszego sprzętu oraz kosmetyków nowej generacji.
Zapraszamy każdego, kto chce poprawić wygląd i kondycje skóry, niezależnie od płci i wieku.