Nasze kosmetyki

 

W elight wykorzystujemy profesjonalne dermokosmetyki, wyselekcjonowane przez lata pracy, które pomagają zapewnić spektakularne i wyraźne efekty zabiegów.
W gabinecie prowadzimy sprzedaż kosmetyków marki YONELLE do pielęgnacji domowej.


YONELLE MEDESTHETIC

” Nie sztuką jest zastosować w kosmetykach wszystkie najnowsze aktywne składniki przeciwzmarszczkowe. Sztuką jest sprawić, by przebiły się one przez barierę naskórka, która na ogół jest nie do pokonania. Wtedy mogą skutecznie działać. To największe wyzwanie kosmetologii XXI wieku i priorytet marki Yonelle.”

MARKA DLA KOBIET DOJRZAŁYCH

Wyjątkowa, stworzona specjalnie dla kobiet 40+. Wielokrotnie nagradzana i doceniana za innowacyjność, szybkie, ponadprzeciętne efekty i radykalne działanie przeciwzmarszczkowe.

KOSMETYKI INFUZYJNE Z TECHNOLOGIĄ NANODYSKÓW

Tworzone zgodnie z koncepcją SKIN PENETRATION REVOLUTION.

Dzięki NANODYSKOM, rewolucyjnym nośnikom oraz innym zastosowanym technologiom pozwalają wnikać składnikom aktywnym aż do 14 warstwy komórek naskórka.

NANODYSKI

REWOLUCYJNE NOŚNIKI SUBSTANCJI AKTYWNYCH

Nowatorskie nośniki, zbudowane z naturalnej lecytyny, w postaci płaskich krążków, wypełnionych substancjami aktywnymi. Ich grubość (10-40 nm) jest mniejsza niż przestrzenie międzykomórkowe (40 nm), dzięki czemu mogą się przez nie przeciskać i transportować składniki w głąb skóry, do celu ich działania. Zastosowanie NANODYSKÓW to przełomowy sposób wspomagania wnikania składników w skórę, chroniony światowym patentem farmaceutycznym i kosmetycznym.

MEDER BEAUTY SCIENCE

MEDER BEAUTY SCIENCE to marka dermokosmetyków inspirowanych medycyną i jej odkryciami, owoc wielu lat współpracy dr Tiiny Orasmae-Meder z wiodącym laboratorium naukowo-badawczym w Szwajcarii.

Głównym zadaniem produktów jest szybka i widoczna poprawa kondycji skóry oraz kompleksowe odmładzanie polegające na pobudzeniu mikrokrążenia w tkankach, przywróceniu zdrowej ekoflory, antyoksydacji, spłyceniu zmarszczek, zapewnieniu elastyczności i ładnego kolorytu skóry. Bezinwazyjne programy odmładzania przebiegają zgodnie z unikalnym protokołem opracowanym przez lekarza, by zapewnić skórze nie tylko działanie kosmetyczne, ale również lecznicze.

  • 6-etapowe programy zabiegowe przeciwdziałające starzeniu
  • łatwe do łączenia z BTA i wypełniaczami dla dłużej utrzymujących się efektów
  • możliwość wykorzystania fal radiowych, mezoterapii mikroigłowej, terapii światłem LED
  • przed i po laseroterapii oraz peelingach medycznych

RHONDA ALISSON

RHONDA ALISSON marka profesjonalnych i ekskluzywnych kosmetyków na świecie, w której kochają się celebryci. To kosmetyki stworzone dzięki wieloletnim pracom badawczym amerykańskich specjalistów medycyny estetycznej, chemików i naukowców. Receptury tych kosmetyków opierają się na najwyższej jakości składnikach aktywnych pozyskiwanych tylko z naturalnych źródeł. Produkty bogate są przede wszystkim w peptydy, naturalne olejki eteryczne, czyste ekstrakty roślinne i co bardzo istotne nie posiadają szkodliwych związków chemicznych czy też barwników. Dzięki temu są bezpieczne i mogą być stosowane przez osoby ze skóra bardzo wrażliwa, przez kobiety w ciąży. Niektóre produkty zalecane są również dla terapii raka skóry.

Rhonda Alisson to profesjonalna marka stworzona dla najbardziej wymagających klientów.