KOSMETOLOGIA

PEELING KAWITACYJNY

piling kalicyjny - Toruń zabiegi kosmetyczne piling
Peeling kawitacyjny to bardzo popularny zabieg wykonywany za pomocą ultradźwięków. Kawitacja jest nowoczesną metodą wykorzystywaną głównie do bezdotykowego i bezbolesnego oczyszczania twarzy, a także do wprowadzania specjalnych substancji odżywczych w głąb skóry w celu ich skuteczniejszego działania.

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

mikrodermabrazja - zabiegi w gabinecie Elight Toruń
Zabieg mechanicznego złuszczania warstw naskórka, bez naruszenia skóry właściwej z wykorzystaniem ziaren diamentu umieszczonych na głowicy ssącej.

ZABIEGI YONELLE

zabiegi w gabinecie Elight Toruń z użyciem kosmetyków yonelle
Zabieg intensywnie nawilżający. Doskonały zabieg wygładzający i szybko poprawiający kondycję każdego typu skóry z objawami odwodnienia, wysuszenia, dyskomfortu i zachwiania równowagi hydrolipidowej np. na skutek niewłaściwej pielęgnacji, działania słońca czy klimatyzacji. .

OXYBRAZJA

Oxybrazja - peeling tlenowy twarzy -salon kosmetyczny Toruń
Delikatny peeling tlenowo-wodny o działaniu intensywnym, ale jednocześnie bezbolesnym. Ma on na celu głębokie oczyszczenie skóry, złuszczanie martwego naskórka oraz silne nawilżenie i dotlenienie. Oxybrazja może być stosowana u osób z każdym typem cery, nawet tej najbardziej wrażliwej.